Kamerové systémy

CCTV (uzavřené televizní okruhy)

Kamerový systémOvládací pult kamerového systému
Kamerové systémy slouží ke kompletnímu monitorování celého objektu, tj. venkovních prostranství i míst uvnitř budov. Systém se může skládat ze statických i otočných kamer, které mohou pracovat v automatickém režimu nebo být ovládány např. ostrahou objektu. Moderní kamerové systémy umožňují připojení do sítí LAN/WAN. Uživatel s dostatečnými přístupovými právy se může vzdáleně nejen do systému připojit a sledovat obrazy z živých kamer, ale i sledovat záznam, případně celé zařízení vzdáleně ovládat.
Systémy CCTV lze připojit na ostatní systémy v budově, nejčastěji je součástí EZS – v případě narušení střeženého objektu
lze nastavit záznam údajů z kamery. Při součinnosti s požárními detektory, se v případě požáru aktivuje kamera v prostoru, odkud přišlo hlášení o požáru. Výstup z kamery je vidět na monitorech a lze jej nahrávat digitální videorekordér. Je-li budova vybavena také systémem místního rozhlasu, je možné do ohroženého prostoru vyslat evakuační hlášení.

Při montážích a návrhu kamerového systému vždy vycházíme z požadavků klienta, a jsme schopni nabídnout, co možná nejefektivnější řešení za rozumnou cenu. Nerozhoduje, zda se jedná o velký systém, či jednu kameru.V případě Vašeho zájmu o podrobnější informace, nás kontaktujte na telefonní čísla nebo e-mail.

Mohlo by Vás zajímat:

 
 
 
© 2013 Sdružení podnikatelů Phone – Vytvořil E-kom Promotion s.r.o.