Poradenská činnost

Alarm - JablotronAplikace do mobilních zařízení - JablotoolNejvhodnější způsob zabezpečení domu, bytu či firmy vychází z propojení potřeb zákazníka a dispozic objektu. Naši odborníci vám po zhodnocení všech daných parametrů rádi s výběrem toho pravého řešení pro vás poradí a navrhnou nejlepší možnou variantu zabezpečení v souladu s vašimi i prostorovými požadavky.

Různé systémy totiž vyžadují různě náročná řešení z hlediska provedení, ovládání, kompatibility i finanční investice. Jejich výběr a správné propojení tak může zásadně ovlivnit funkčnost celého systému i potřebu úprav objektu.

Bezdrátové elektronické zabezpečovací systémy například nevyžadují žádné vysekávání ani jiné mechanické zásahy a jejich počet lze snadno navýšit. Klasické drátové systémy jsou ale levnější.

Druh detektoru pohybu je zase například závislý na tom, zda se v monitorovaném prostoru pohybuje domácí zvíře či nikoliv.

Možnosti propojení různých druhů zabezpečovacích systémů jako kamer s požárními detektory a hlásiči požáru jsou také různé a odvíjí se od typu a velikosti objektu.

Nachází-li se objekt například v přízemí, bude vhodné nainstalovat akustický detektor rozbití skla. Vaříte-li nebo topíte plynem, neměli byste zase podcenit zabezpečení domácnosti pomocí detektoru úniku plynu apod. Možná vás dům či byt potřebuje novou, bezpečnější elektroinstalaci.

Způsobů, jak efektivně zajistit váš objekt, je mnoho a možnosti, jak toho dosáhnout, se liší.

Maximalizace vašeho bezpečí může vyžadovat drobné úpravy i kompletně nové řešení. Rádi vám s výběrem toho pravého pomůžeme. Nabízíme bezplatnou konzultaci s našimi profesionály a po osobní schůzce s vámi, prohlídce objektu a jeho bezpečnostním posouzení také návrh toho nejvhodnějšího řešení.

 
 
 
© 2013 Sdružení podnikatelů Phone – Vytvořil E-kom Promotion s.r.o.